Uzun Süredir Beklenen iPhone SE Tanıtıldı

1
239
iPhone SE

iPhone SE ‘nin Özellikleri de Çarpıcı Fiyatı da….

Apple, iPhone SE ile en güçlü işlemcisini en popüler iPhone boyutunda ve en uygun fiyatla sunuyor. Alışık olduğumuz iPhone 6 ile başlayan ve son halini iPhone 8 ile alan kasa olan cam ve alüminyum tasarım ile ekran boyutu ise yine dönemine göre oldukça rabet gören 4.7″ retina ekran.

Portre Modu Desteği

iPhone SE A13 Bionic çipin gücünü arkasına alarak Portre moduna olanak veren gelişmiş kamera sistemi, arka planı profesyonelce flulaştırarak süjenizi ön plana çıkarmanıza olanak veriyor.Bu özelliği ise ön kamere açık iken selfie çekerken de kullanılabiliyorsunuz. Derinlik Denetimi özelliği sayesinde arka planın fluluk düzeyini fotoğrafı çekmeden önce veya çektikten sonra ayar çubuğundan dilediğiniz gibi kolayca değiştirebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde en kusursuz fotoğrafı çekmeden önce de ayarlama şansınız oluyor tabii bunu A13 Bionic işlemcinin gücü sayesinde elde ediyor. Portre Işığı özelliği ile de Stüdyo kalitesinde altı efekt arasından seçim yapıp ardından süjenizi mümkün olan en iyi ışıkta göstermek için ışığın yoğunluğunu ayarlayabiliyorsunuz.

Sıçramalara, Dökülmelere, Püskürmelere ve Çiselemelere Dayanıklı.

iPhone SE, 30 dakikaya kadar maksimum 1 metre derinlikte suya dayanıklı tasarıma sahip. Yani öyle biraz çay, kahve veya gazlı içeceklerin dökülmesi ile telefon etkilenmiyor. Yağmur altında da telefonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu Haber Hakkında Görüşleriniz Belirtmek İçin Forum Gameobur’da yazabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Desteği

iPhone SE tek şarjla 13 saate kadar video izlemenize olanak tanıyor Şarj etmeniz gerektiğinde ise kablosuz şarj aygıtına koymanız yetiyor. Dilerseniz, 18 W hızlı şarj adaptörüne bağlayarak şarj seviyesini 30 dakika içinde sıfırdan yüzde 50’ye de çıkarabiliyorsunuz.

iPhone 6S batarya değişim videomuz için tıklayın.

Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone SE üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak, siyah, beyaz ve kırmızı(Satın alınan her iPhone SE (PRODUCT)RED, AIDS ile mücadele için Global Fund’a katkıda bulunuyor.) Bu telefonların fiyatı ise 64 GB için 5.299,00 TL iken 128 GB fiyatı ise 5.749,00 TL eğer en yüksek hafıza kapasitesi olan 256 GB olan depolama seçeneğini seçer iseniz fiyatı 6.599,00 TL olarak belirleniyor…

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here