Instagram Müzik Artık Türkiye’de Kullanılabilir

0
158
Instagram Müzik

Instagram Müzik Özelliği Artık Ülkemizde de Hikayelere Eklenebilecek

Instagram Müzik özelliği uzun süredir dünyada kullanılmaktaydı ancak ülkemizde desteklenmemekteydi. Artık bu özellik Türkiye’de de kullanılabilir olacak.

Kullanıcıların Uzun Süredir Beklediği Bu Özellik Nedir ?

Son dönemlerin popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram kullanıcılar tarafından büyük beğeni ve ilgi ile kullanılıyor. Türkiye’de kullanıcıların uzun süredir beklediği hikayelerine Müzik ekleme özelliği artık kullanıcıların erişimine sunuldu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar artık hikayelerinin arkasına fon müziği ekleyebilecek ve eklediği fon müziğini takipçileri de görebilecek.

Iphone 6S Batarya Değişimi Videomuz İçin Tıklayın.

Daha önceki süreçte anlaşmaların yapılamaması nedeniyle ülkemizde bu özellik kullanılamıyordu. Yurt dışındaki kullanıcılar hikayelerinin arkasına fon müziği eklese de ülkemizde bu özellik kullanılmadığı için müziği dinleyemiyorduk artık ülkemizde de aktif olarak her müzik hikayelerde görünecek

Youtube Kanalımızı Ziyaret Etmek İçin Tıklayın.

Hikayelere Müzik Nasıl Eklenir ?

Hikayenize fotoğrafınızı yada videonuzu ekledikten sonra yukarıdaki etiketler kısmından(konum, hava durumu, anket eklenen modül) hikayenize “Müzik” özelliğini seçerek ekleyebiliyor ve size önerilen yada sizin aratmanız sonucunda istediğiniz müziği arka plana ekleyebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here