iPhone 6S iOS 10 ve iOS 11 Hız Karşılaştırması || Video Test

0
255

iPhone 6S iOS 10 ve iOS 11 Hız Karşılaştırması Yaptık

Apple’ın yeni mobil isşetim sistemi ios 11 yayınlandı ve siz takipçilerimiz bu güncellemeyi alıp almama konusunda kararsız olabilirsiniz. Bizde bu konuda sizlere yardımcı olmak için Gameobur ailesi olarak sizlere en hızlı şekilde testler yapıp sizlerle paylaşıyoruz. Bugün ise sizlerin merak ettiğiniz bir konu olan iPhone 6S iOS 10 ve iOS 11 Hız Karşılaştırması yaptık.

iPhone 6S Kullanıcılar iOS 11’e Geçmeli mi ?

Öncelikle şunu belirtelim ki her gelen ana güncelleme yeni bir çok özellik getirir. Dolayısıyla bu yeni özellikler telefonunuzu daha güncel ve kullanışlı hala getirecektir. dolayısı ile güncellemeyi almanızı öneririz. Aklınızda şu soru olabilir güncellemeyi aldığımda telefonum yavaşlar mı yada sorun çıkar mı işte tamda bu noktada sizler için iPhone 6S iOS 10 ve iOS 11 Hız Karşılaştırması  testini gerçekleştirdik.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=_OWyDOwTvws” width=”440″]

Videomuzda da gördüğünüz üzere çok da büyük bir hız farkı yok hatta neredeyse hiç yok denilebilir. Telefonun 2 yıl önce tanıtıldığı düşünüldüğünde bu gerçekten güzel bir hız verisi dolayısıyla yeni yazılıma geçilebilir. Testlerimizde yeni ios 11’in iphone 6s’te sıcaklığı biraz arttırdığını fark ettik. Bu durum gelecek güncellemelerle giderilecektir diye düşünüyorum. 16 gb iPhone kullanıcıları için kesinlikle güncelleme daha mantıklı olabilir çünkü değişen dosya sistemleri sayesinde artık çekilen video ve fotoğraflar hatırı sayılır ölçüde daha az yer kaplayacak. Bu durumda düşük hafıza sorununa karşı da bir çözüm getirmiş olacaksanız. Daha çok medya ancak daha az yer !

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here