“Reyiz” Geri Döndü ! İşte Yeni 3310

0
159

80’ler ve 90’lar gençlerinin efsane yılan oyununu oynadığı telefondur 3310. Bir döneme damga vurmuş dayanıklılığı, 1 haftaya varan şarj süresi, antensiz tasarımı ve tarzıyla Gönül’leri feth etmişti.

 

Şimdilerde ise bu efsane yenileniyor. Tasarım olarak önceki nesline andıran telefon işletim sistemi olarak S30 ile piyasaya sürülecek ve Android ve İOS işletim sistemlerindeki uygulama zenginliği eski efsanede maalesef olamayacak. Yılan oyununa gelecek olursak beklenildiği üzere yenilenerek karşımızda olacak.

Yeni 3310

 

Şarj süresi de en çok merak edilen özelliklerden bir tanesin olacaktırlar. Telefonlar artık sadece aramak yerine cepte taşınabilen bir bilgisayar özelliğinde taşıdığı için geçmiş dönemdeki kadar uzun süreli şarj sürelerini yakalamak mümkün olmuyor yeni 3310 da renkli ekranı ve daha güçlü işlemcisiyle çok uzun süreler vaat etmiyor. Kamera olarak 2MP çözünürlük kullanacak olan telefon internet bağlantı hızlınızda 2.5 ile sınırlandırıyor

 

Bu düşük özellikleri ile fiyatını da karşılaştırdığımızda 50 Euro olacağını söyleyelim. Oldukça makul bir fiyatla piyasaya gireceğini ve bir çok kullanıcının “sadece telefon” ihtiyacını gidereceğe benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here