Volkswagen Caddy 1.6 Maxi van test (video)

0
238

Herkese selamlar bugün siz değerli takipçilerimiz için oldukça ilginç bir volkswagen modeli inceledik Caddy Maxi van. Alışılmışın dışında binek otomobilden ziyade sizlerle ticare bir araç anlatacağız. İlk olarak otomobilin genel olarak beklentileri karşıladığını belirtelim bir ticari araç için sürücü ve yolcu kısmındaki konfor hiç fena değil motor ve frenlerin performansıda bu tipte bir araç için kötü sayılmaz.
KONFOR

Otomobil bir ticari araçtan beklenenden daha fazla konfora sahip özellikle ön taraftaki süspansiyonların yoldaki darbeleri sönümlemesi etkileyici ancak araç boşken yoldaki küçük sesleri dahi arka taraftaki yalıtım eksikliğinden dolayı direk olarak içeri aldığından Bahsedelim bu zaman zaman rahatsız edici olabiliyor.

MOTOR

Test aracımızdaki motor 1.6 102 beygir performansından bahsedecek olursak özellikle 2. Vitesteki performansı etkilyici özellikle 2000 devirden sonra otomobilin yüksüz haldeyken ivmelenmesi oldukça etkileyici. Bu sınıfta bir araç için öaliyetler ve vergiler düşünüldüğünde çok da kötü bir motor diyemeyiz ancak alışılagelmiş volkswagen performansından biraz uzakta olfuğunu söyleyelim.yakıt tüketimi ve detaylı verilerimizi videomuzda bahsettik


MULTİMEDYA

Test aracımızda multimedya donanımı olarak dokunmatik ekranlı sd kart ve aux destekli bir teyp mevcuttu bu donanımlar ticari araç olarak baktığınızda kötü değil gibi gözükebilir ancak ben bir ticari araçta dokunmatik ekran yerine daha doğru konumlandırılmış tuşlarla destekli bir multimedya sistemi görmek isterdim ayrıca otomobilde hiçbir şekilde usb girişi bulunmuyor bunu müzik dinlemenin yanında telefon sarj etmek için bile düşündüğünüzde maalesef ekstra aparat kullanmanız gerekiyor.

Aracımızla ilgili test videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[su_youtube url=”https://youtu.be/1G9FF1tLgs8″]
Eksileri

  • Yol bilgisayarı
  • Usb girişi olmaması
  • Yokuş kalkış destek ışığı

Artıları

  • Soğutmalı torpido
  • Güvenlik donanımları
  • Fren performansı
  • Geniş yükleme hacmi
  • Konfor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here