Spotify Premium İncelemesi

0
254

Hayatımızın parçası olan müzik, gelişen teknoloji ve internet hızlarıyla beraber dijital müzik platformlarından dinlenir oldu. Bizlerde bugün kısaca spotify premium incelemesine deyineceğiz ve deneyimlerimizi aktaracağız. 
Müzik Kalitesi
Bilindiği üzere dijital müzik platformlarından normalde dinlediğinizden çok daha yüksek kalitede müzik dinleyebilmektesiniz eğer güzel bir kulaklığınız var ise müzikteki her detayı rahatlıkla duyabiliyorsunuz ve ses kalitesi gerçekten büyüleyici ses açtıkça açasınız geliyor.
Müzik Bulma ve Arayüz
Bu konuda hem iyi hemde kötü yanları olan spotify size sezgisel bir kullanım sunduğunu söyleyemem sürekli kullanmanıza karşın hala arayüzü karışık ve anlamakta güçlük çekiyorsunuz zaman zaman aradığınız şarkıya ulaşmakta karışık arayüzü nedeniyle can sıkıcı olabiliyor ancak neredeyse tüm sanatçılara erişebiliyor ve kaliteli müziğin tadını çıkarıyorsunuz


İnternet Kotasına Etkisi
Bunun net bir ölçümü olmayacağı gibi çeşitli çözümleride mevcut premium paketle size sunulun müziklerinizi çevrimdışı dinleyebilme özelliği sayesinde yaptığınız listeleri internet bağlantınız yokkende dinleyebiliyorsunuz. Ancak listelemediğiniz ve çevrimdışı dinle seçeneği etkin olmayan müzikleri dinlemek için internet bağlantınız olması gerekiyor. Müzik kalitelerisi seçeneğine göre internet paketinizden doğru orantılı bir eksilme olacaktır. 


Olmazsa olmaz mı ?
Olmazsa olur ama olursa da güzel olur özellikle farklı platformları desteklemesi ve her platformdan listelerinize ulaşabilme şansınız bulunduğu için müzik keyfini maksimum seviyede yaşayabiliyorsunuz bilgisayarda dinlerken telefondan ses açıp kapatabilir veya telefonda dinlerken bilgisayarınıza müziği altarabilirsiniz. Aylık 10 tl gibi bir kullanım ücreti olan spotify’e bu yaz tatile çıkarken bir aylıkta olsa şans vermenizi tavsiye ederim..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here