OYUNDA İLETİŞİMİN EN İYİ YOLU

0
68

Bir çoğumuz bilgisayar oyunları oynarken arkadaşlarımızla kusursuz ve en iyi şekilde iletişim kurmak isteriz. Çoğu program istediğimiz şeyleri tam anlamıyla karşılayamaz. Bir program vardır ki yapımcıları bu işin piridir. Bu programın adı Team Speak 3′tür.

 

Bu programı nereden edinebiliriz ?

Bu programı https://www.teamspeak.com/en/downloads linki üzerinden bilgisayarlarınızın özelliklerine uygun olan butona tıklayınız ve indikten sonra kurunuz.

 

Nereden orijinal ts adresi edinebiliriz ?

Ts3 adresini https://www.climbhost.com/ link üzerinden dilediğiniz türdeki, yani kaç kişilik, kaç aylık vs. olacağını seçip satın alınız.

Team Speak 3 adresimize nasıl bağlanırız ?

Kurup Açtıktan sonra sol üst köşedeki ”Connections” a tıklıyoruz.

.

Daha sonra önümüze çıkacak olan panele Ts3 adresimizi ve ismimizi giriyoruz.

Artık bağlandık ve iletişime hazırız. Programımızın, bas konuş, fısıltı, mikrofon susturma, hoparlör susturma ve daha saymakla bitmeyecek olan birçok özelliğinden faydalanabiliriz.

Resimde gördüğünüz server daki gibi her bir sohbet veya oyun için ayrı oda açabilir ve her profil için konulabilecek olan küçük resimleri yükleyerek ortaya şık bir ortam yaratabilirsiniz.

Team Speak 3 programı hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıya yorum olarak atarsanız, size en iyi şekilde yardımcı olacağız. :))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here