Blutv Nedir ? Nasıl Abone olunur ? Ücretlimi ? || Video

0
82

Günümüzde İnternet artık elektrik su gibi bir evin temel ihtiyaçlarından. Bununla birlikte bir evde en çok kullanılan elektronik cihaz televizyon.. yada televizyondu. Neden böyle bir giriş yaptım çünkü Blutv de bir internet televizyonu tıpkı Netflix ve Puhu TV gibi peki nedir bu yeni yeni duymaya başladığımız isimler ?

Aslında Netflix gibi şirketler uzun süredir Amerika ve dünyada internet üzerinden aylık bir ücretle dizi ve film izlememize olanak sağlayan kuruluşlardı. Ülkemize Netflix’in giriş yapmasıyla birlikte gündeme gelen dijital yayıncılık, Türk firmalarını da bu noktada atılım yapmaya zorladı. BluTv tam olarak Netflix gibi internet üzerinden yayın yapan ve yüksek kalitede dizi film izlememiz olanak sağlayan bir “internet televizyonu”.

 

BluTV’nin Avantajları Neler ?

Öncelikle internet üzerinden izleme denildiği zaman genellikle bilgisayar başında olmak zorunda gibi bir izlenime kapılıyor insanlar. Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde artık televizyonunuzda internete girebiliyor ve internet üzerinden Film ve dizi izlemenize olanak sağlıyor. Klasik anlamda televizyon izlemeden pekte bi farkı yok aslında uygulama üzerinden istediğiniz diziyi açabiliyor, istediğiniz filmlerinizi izleyebiliyorsunuz. Bunlara ek olarak isterseniz iş yerinizde bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan da kaldığınız yerden izlemeye devam ediyorsunuz.

Netflix incelememiz için

Kısaca özetlemek gerekirse;

internet gerekli, TV,telefon ve bilgisayarınızdan izleyebiliyorsunuz, reklam benzeri şeylerle yayınınız kesilmiyor dizi yada filminizi kesintisiz izliyorsunuz, internetten yayın yapılan dizileri izleyebiliyorsunuz(Masum gibi),uydu,kablo vs gibi ekstra dertleri yok. Aylık bir ücretle abone oluyorsunuz (BluTV 9,99 TL) ve istediğiniz zaman sözleşmenizi iptal edebiliyorsunuz.

 

BluTV ilk Bakış Videomuzu Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=zaOjQuJLL6I&t=6s” width=”440″]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here