Battlefield 1 Açık Beta’dan Neler Öğrendi?

1
56

Battlefield 1 Dünya Baş Tasarımcısı Daniel Berlin; Battlefield 1 sitesinde EA‘nın en fazla katılımcılı Açık Betasını gerçekleştirdikleri için oyunculara teşekkür etti. Karşılaşılan her sorun, bildirilen her hata ve gönderilen her geri bildirimin, geliştirici ekibi için gerçekten çok önemli olduğunu vurgulayan Daniel Berlin, oyunculardan gelen her yorumu dikkatle incelediklerini ifade ediyor. Oyuncuların Fetih modundaki şikayetlerini de dile getiren Daniel Berlin, Fetih modunda önemli bir değişikliğe gittiklerini belirtti. Artık hem hedef noktaları ele geçirmek hem de düşman öldürmek Fetih karşılaşmasının final sonucuna katkı sağlayacak.
Silahlar ve taşıtları da dengelemeye çalışan Battlefield 1 yapımcıları, oyunda çok güçlü görünen hafif tanka karşı takviye sınıfına bir cihazda ekleyecek. Atlı askerlerinde zor öldüğü konusunda geri bildirim alan Battlefield 1 yapımcıları bu konuya da el atmayı düşünüyor.
Diğer bir konu ise EA Access ve Origin Access üyeleri 13-20 Ekim tarihleri arasında 10 saat boyunca oyunu oynayabilecekler, 20 Ekim’den önce 10 saat oyun süresini tamamlayanları ise tam oyunda bir adet Battlepack bekliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here