Gears Of War 4 Hakkında Tüm Detaylar

0
56

1,2,3 derken Gears Of War’ ın 4. oyunu kapımızı çalmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar Sera Gezegeni’ni birçok kez kurtardık. Kimlerle savaşmadık ki? Locustlar, Lambentler kimleri yenmedik dize getirmedik! Şimdi ise Gears Of War serisi son oyunuyla karşımızda. Son oyunda insanlık yavaş yavaş yeniden ayağa kalkmaya başlar. Ama Sera gezegeninin havası imkanları zorlamaktadır ve Imulsion (hayali bir tür enerji kaynağı) için önlem almak gerekir. Yeni oyunda Locust ve Lambent benzeri canavarlarla karşılaşacağız. Şimdi gelin oyunun cinematic trailerini hep beraber izleyelim.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=o3f8VgQ_dqk”]

Yeni oyunun bir diğer özelliği ise DirectX 12 destekli olarak çıkacak olması, DirectX 12 ile beraber işlemci çekirdeklerinin daha verimli kullanılması ve işlemcinin her bir çekirdeğine dengeli yük dağılımı yapılmasıyla ekran kartlarımızdan çok daha iyi bir performans alacağımız bir gerçek. DirectX 12’nin Multi GPU ve Async Compute gibi grafik özelleştirmelerini de barındıracak yeni oyundan bir oynanış videosu izleyelim.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=LilVIs0pI3w”]

Gears Of War 4 DirectX 12 Ayarlarından bir kesit, Multi GPU ve Async Compute ayarları görünmekte:

screenshot_5

Şimdi gelelim oyunun sistem gereksinimlerine:

gow4_pc_specs

Oyun üst düzey ayarlarda SSD Hard Disk, Amd için R9 Fury, NVIDIA için GTX 1080 ve işlemci için, AMD’de FX-9590 Intel için i7 4790 istiyor. Oyunun bir diğer özelliği Cross-Buy/Play özelliği sayesinde oyunu bir kere satın aldığınızda hem XBOX hem de PC platformunda özgürce oynayabileceksiniz. 11 Ekim’de PC ve XBOX platformları için çıkacak Gears Of War 4 bakalım nasıl bir başarım sağlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here