Oyungezer LoL’e Özel 5. sayı, 2. baskısıyla bayilerde!

0
272
lol

Oyungezer’in League of Legends’a özel 5. sayısı, yoğun ilgi üzerine 2. baskısıyla bayilerde! Beşiktaş’ın evinden MSI ve Wild Card hazırlığı hikâyesi, League of Legends müziklerini yapan ekiple röportaj, profesyonel oyunculardan dakika başına altın değerinde tavsiyeler 114 sayfalık derginin içeriğinin sadece küçük bir bölümü! Ayrıca Kaan Kural’la League of Legends ve eSpor üzerine bir söyleşinin de ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.
Sihirdar Vadisi’nin dev posteri ile 7,5 TL değerinde RP kodu da (Türkiye Sunucusu’nda geçerli) Oyungezer League of Legends Özel okuyucularını bekliyor!
League of Legends ile ilgili daha birçok yepyeni içerikle dolu 5. sayıyı gazete bayilerinde, büyük marketlerde, D&R, Migros ve Tansaş’larda bulabilirsiniz.
Tüm dergiler, içerisinde yer alan poster ve RP kodlarının güvenliği için kapalı bir şeffaf ambalajda satılmaktadır.
Ambalajı açılmış, yırtılmış veya zarar görmüş dergileri satın almayınız ve gördüğünüzde lütfen satış görevlisini uyarınız.
Dergide bulunan kod, alakalı sayfada da açıklandığı üzere Mağaza’nın RP Satın Al sekmesindeki Riot PIN Kodu bölümünde kullanılmalıdır; Kodlar sekmesinde değil.
Kodun doğru şekilde ve doğru yere girildiğinden eminseniz ancak bir sorunla karşılaştıysanız Oyungezer LoL Dergi’ye özel destek sistemi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here